Založ si blog

Omikron prichádza na Slovensko a vo Francúzsku už objavili IHU

Tretia posilňujúca dávka potrebná na ochranu pred Omikronom ktorý Slovensku klope na dvere . Údajne mal byť posledný , posledná vlna , Pfizer a ostatne spoločnosti vyvíjajú špeciálnu vakcínu pre Omikron , čo to však vyrieši ked vo francúzskom Marseilles objavili nový variant IHU , ktorý m´a údajne až 46 mutácii na hrotovom proteíne a predpokladá sa , že bude infekčnejší ako Omikron ,,, bum a teraz čo pán Lengvarský? Pôjdeme po vzore Turecka až na 5tu dávku alebo dokedy chcete ťahať toto vakcinačné šialenstvo ?? Na Omikron vakcíny moc nefungujú a na IHU to bude ešte horšie , no a po IHU príde další variant ešte infekčnejší atd atd a budeme tu donekonečna žiť tento život ktorý nám každý polrok bude narúšať ďalšia a ďalšia mutácia. IHU vraj prišiel z Kamerunu , takze vakcinačná sloboda sa zďaleka neskončila ,,,, podľa slov Hegera a prezidentky a spol sme bojovali za kolektívnu imunitu lebo zodpovední boli iba ľudia čo sa zaočkovali, a potom prišiel Omikron a bola potrebná tretia dávka ,, no a teraz po vlne Omikronu príde IHU a štvrtá a takto sa to bude donekonečna točiť okolo mutácii a dávok a mutácii a dávok až nakoniec koronavirus asi vymizne , ale až potom ked ostane toľko ľudí na svete koľko je treba , dovtedy sa musíme s tým naučiť žiť … a niekto na tom dokonca aj zarába , ano zdá sa mi že sa začínam prikláňať ku konšpiračným teóriám ale ako vidno , to čo bola konspiračná teória pred mesiacom sa dnes stáva pravdou takže jediný konšpirátori zatiaľ boli práve tí ktorí hovorili o kolektívnej imunite a o tom, že vakcína je sloboda …. A nebáli sa to prehlasovať verejne pred celým národom ,,, a čo je z toho všetkého zatiaľ pravda ? Nič . Kde v ktorej krajina sa toto tvrdenie stalo pravdou ? Nikde . Takže kto tu teda nakoniec konšpiruje a klame pričom ľudí ktorí hovoria opak resp neveria ich kecom označujú za nevzdelancov a dezolátov … sníva sa nám toto všetko alebo je to naozaj ?? Nieje Heger a spol len nejaká ilúzia alebo zlý sen ??

Čudná to demokracia, čudní to demokrati

21.01.2023

Ak demokratická, slobodná spoločnosť má garantovať právo jednotlivca na svoj vlastný názor, potom z vlastnej skúsenosti musím napísať , že Slovensko nieje demokratický štát ani zdaľeka. V krátkosti napíšem, že najväčší demokrati z Oľano mi asi pred dvoma rokmi zablokovali možnosť komentovať ich účet na facebooku. Dôvod? Napísal som príspevok v ktorom som tvrdil [...]

Amerika sa búri lebo Čína chce postaviť základňu na Šalamunových ostrovoch

27.04.2022

Amerika sa búri , vidíte ,, už sa začali nepriamo aj vyhrážať a berú to ako ohrozenie . Ked to hovoril Putin a Rusko už 10 rokov , že približovanie základni NATO k ich územiu berú ako ohrozenie každý to ignoroval . A aký je v tom teda rozdiel ?? USA a Nato môže a iné krajiny nemôžu ano?? Potom o čom to je?? A o čom je Vojna na Ukrajine ked nie o plyne !?? Komu táto vojna [...]

Charita začína doma – Charity begins at home

28.02.2022

Toto je otrepaná britská fráza . Znamená to v podstate to, že ľudia by mali v prvom rade riešiť ľudí žijúcich blízko nich a potom riesit myšlienku pomáhať ostatným . Pomáhať ostatným v našom okoli a urobiť resp pripraviť pre spoločnosť jej okolie lepším miestom pre život , najprv musíme pracovať s osobami žijúcimi blízko nás a pomôcť tým ktorí to potrebuju v [...]

Ropucha, prenos, Moravany nad Váhom

Dievčatá ich neváhajú pobozkať. Piešťanskí žiaci získali cenu za ekočin, ročne zachraňujú stovky žiab

10.06.2023 08:30

Už roky chodia piešťanskí školáci pomáhať ropuchám dostať sa cez cestu k vode. Pri Pustých Úľanoch zas dobrovoľníci ovplyvňujú nielen krajinu, ale i ľudí vďaka stromom.

Mikuláš Dzurinda, SDK, Peter Šťastný

Dzurindovci si opäť sadnú na bicykle, na programe Modrých pracujú aj Mikloš s Kaníkom

10.06.2023 08:21

Mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd (MM) spolupracuje pri tvorbe programu aj s bývalými ministrami financií a sociálnych vecí.

Beluj, povodeň

Voda sa rútila celou dedinou od skorého rána. Ľudia ratovali, čo sa dalo

10.06.2023 08:00

Živel sa valil hlavným ťahom až na dolný koniec dediny. Po vybrežení tamojších potokov zaplavilo desať rodinných domov, záhrady, futbalové ihrisko aj miestne múzeum.

Záporožská jadrová elektráreň

ONLINE: Voda po záplavách opadáva, chladiaca nádrž jadrovej elektrárne je pod tlakom

10.06.2023 06:50

Hrádza chladiacej nádrže Záporožskej jadrovej elektrárne je po zničení Kachovskej priehrady vystavená rastúcemu tlaku, uviedla MAAE.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 45
Celková čítanosť: 139155x
Priemerná čítanosť článkov: 3092x

Autor blogu

Kategórie