Založ si blog

Násilie podporované štátom a očkovací nátlak

V posledných dňoch, sme sa stali svedkami policajného násilia páchaného na občanoch Slovenskej republiky. Smutné je, že štát a samotné ministerstvo vnútra resp polícia SR na svojich stránkach na sociálnych sieťach, vrátane podpory médií sa snažia tie skutky zakrývať a urobiť so samotných občanov vínníkov a násilníkov, teda snažia sa šírením nepravdy ovplyvniť verejnú mienku. Toto je asi ten boj o opatovnú dôveru verejnosti v právny štát.

Netreba prehlasovať, že v tomto štáte protestuje už skoro každý. Nieje jediný sektor, ktorého by sa nedotklo konanie tejto vlády. Samotný občan na to doplatí tak, že všetko zdražie – čo sa už vlastne deje, ale jeho plat ostane rovnaký, to znamená , že obyvateľov táto vláda dostane do ešte väčšej chudoby. Životná úroveň sa bude znižovať, avšak banky budú mať odpustených 300 milónov, takže zarábať tu budú banky , nadnárodné firmy a obchodné retazce, ktoré napr v prípade supermarketov v období lockdownov tvorili rekordné zisky, zatiaľ čo obyčajný živnostník , ktorý je rád že si zarobí na živobytie a zaplatí pár zamestnancov plakal pretože mu zle nastavené opatrenia ničili to čo roky musel budovať. A deje sa to znova.

V každom článku o Covide, v každom vyjadrení nejého ministra súčasnej koalície , ktorý publikujú média, je propagované iba očkovanie, ľudia sú štátnym aparátom tlačený do očkovania pretože aj napriek tomu, že poctivo platia dane a nedať sa zaočkovať je ich slobodné rozhodnutie , ich štát zámerne znevýhodňuje, pritom sa nedopustili ničoho, čo by im malo odoberať ich základné ústavné práva.

Už v lete, vychádzali vo svete štúdie, ktoré dokonca zdielali aj niektoré slovenské média o tom, že očkovaní môžu prenášať vírus rovnako ako nezaočkovaní pretože nosia v sebe rovnakú vírusovú nálož. To, že sú bezpríznakový a to že majú možno miernejší priebeh nieje argument na to, aby sa mohli pohybovať po krajine bez akéhokoľvek testu, tobôž v prípade, ak v krajine je väčšia časť populácie nezaočkovaná. Tým pádom ak uplatníme nejakú logiku a predstavíme si napr – hromadné podujatie kde je 100 ľudí , z toho je 50 očkovaných a 50 neočkovaných,,,z toho 50 neočkovaných musí ísť pred 24h pred podujatím na antigénový test aby vedeli preukázať svoju bezinfekčnosť ( podotýkam za test si museli platiť) a príde tam dalších 50 zaočkovaných ktorí môžu širiť kovid ale nemusia ísť na žiaden test, kto je teda v tomto prípade potencionálny šíriteľ Covidu?

Štatistika z internetu a médii vyzerá asi takto: v nemocniciach leží 1500 ľudí, z toho 80 percent je nezaočkovaných,,,otázka znie od koho a prečo dostali covid ked okrem toho že sa nedali zaočkovať, dodržiavali všetky protiepidemiologické opatrenia vydané vyhláškou RUVZ? Keď išli k lekárovi museli mať test, keď išli na oslavu alebo na koncert museli mať test,,keby boli pozitívny museli by ostať v karanténe. Jediný kto nemusel ísť na test boli očkovaní pritom sa vie , že môžu prenášať Covid,, tak potom už asi netreba ani dalej diskutovať o tom , prečo tu máme zas a znova sodomu-gomoru – vďaka opatreniam, ktoré zaviedla táto vláda.

Vás – nás nezabíja Fico, ktorý sa vyjadril že je to na rozhodnutí človeka – na slobodnom rozhodnutí jednotlivca, či si vakcínu dá alebo nedá, problém je táto vláda,,aj vďaka nim a ich neschopnosti tu zomiera toľko ľudí a je tu situácia taká aká je. Kto potom sú vlastne dezoláti naozaj,,nieje to náhodou ten čo iných označuje za dezolátov??

Potom tu máme policajný teror na obyvateľoch Slovenskej republiky. Z posledného videa v Pieštanoch je jasne vidno, agresivitu policajta voči tým ľudom ktorí si dali dole rúška. Zbabelstvo je, že Polícia SR, ktorá by sa mala za takéto konanie voči ľudom hanbiť sa snaží na sociálnej sieti vyvolať dojem, že občania boli agresívny a policajti konali v medziach zákona,, no nekonali,,a takto chce aparátčik Mikulec spoločne so svojou skupinou vytvárať resp znovuobnoviť dôveru v právny štát?? Prosím Vás pekne vy si asi naozaj myslíte, že Slováci su sprostý národ však.

Niesom antirúškar a rúško nosím všade, niekedy ho mám aj keď nemusím, ale to neznamená, že budem podporovať a schvalovať násilie na iných občanoch so strany štátnej moci,, je to vrcholne nechutné kam až sú schopný zájsť súčasný politici – týto samozvaní bojovníci proti mafii a etalón spravodlivosti ( za rok a pól čo tu vládne súčasná vládna garnitúra je, sme sa nestretli s tým že by vyšetrili čo i len jednu závažnú kauzu) naopak sa stretávame iba z neprávostami, útlakom, zbedačovaním občanov.

K očkovanu ešte dodám, krajiny EU v ktorých je vysoká zaočkovanosť, vrátane Holandska, Fínska, Nórska, Veľkej Británie majú vytovrené kompenzačné schémy pre ľudí u ktorých sa prejavia vážne zdravotné komplikácie prípadne úmrtie v súvislosti z podaním vakcíny proti ochoreniu Covid 19. Akú schému má a akú schému predstavilo Slovensko?? Matovič urobil z krajiny Kasíno a vyplieskal milíony na očkovaciu lotériu a na AG testovanie, avšak čo ludia ktorí majú po vakcíne závažné zdravotné problémy? No nič, na nich sa štát vyserie, predsa podpísali informovaný súhlas ( v ktorom ani niesu všetky informácie) .

Nová štúdia, poukazuje na to, že niektoré očkované deti, majú dlhý Covid ( long Covid) a časokrát je to u nich horšie ako keby si mali prejsť vírusom

Toto niesu články z košpiračných médii, podotýkam.

nakoniec ešte úryvok z článku : ako Dánsko porazilo Covid..podľa autorov článku je jedným z klúčových faktorov a ukazovateľov zaočkovanosti národa : nedôvera v politikov, autority v zdravotníctve a pod,,toto je vysvedčenie našej vlády,,,a toto som písal už aj predtým, že situácia z očkovaním na Slovensku je aj vďaka tej kultúre a stave spoločnosti, ktorú sem priniesla táto koalícia hrôzy,strachu a umierania. Ľudia neveria politikom, ľudia vidia ako sú im odopierané základné práva a slobody, ako ich štát manažuje tak, že ich dostáva do ešte väčšej chudoby,,,prečo by teda mali veriť vakcínam, ktorú propagujú politici, ktorý ich oklamali a nič normálne im za rok a pol svojho vládnutia nepriniesli. Podotýkamv tejto krajine protestuje a nespokojnosť prejavuje väčšina občanov a pomaly každý sektor od zdravotníctva, školstva, súdov atd atd. Vďaka komu tu je teda tak ako tu je a umierajú nám tu ľudia? Vďaka dezolátom, ktorí iných občanov nazývajú dezolátmi a ktorí opluli národ a ľud do ksichtu. A keď nebudeme poslúchať zbijú nás policajti a právo bude pre občana už len dalšia utópia.Ešte aj tie zvyšky tie odrobinky právneho štátu čo tu boli aj tie ste zničili.

Čudná to demokracia, čudní to demokrati

21.01.2023

Ak demokratická, slobodná spoločnosť má garantovať právo jednotlivca na svoj vlastný názor, potom z vlastnej skúsenosti musím napísať , že Slovensko nieje demokratický štát ani zdaľeka. V krátkosti napíšem, že najväčší demokrati z Oľano mi asi pred dvoma rokmi zablokovali možnosť komentovať ich účet na facebooku. Dôvod? Napísal som príspevok v ktorom som tvrdil [...]

Amerika sa búri lebo Čína chce postaviť základňu na Šalamunových ostrovoch

27.04.2022

Amerika sa búri , vidíte ,, už sa začali nepriamo aj vyhrážať a berú to ako ohrozenie . Ked to hovoril Putin a Rusko už 10 rokov , že približovanie základni NATO k ich územiu berú ako ohrozenie každý to ignoroval . A aký je v tom teda rozdiel ?? USA a Nato môže a iné krajiny nemôžu ano?? Potom o čom to je?? A o čom je Vojna na Ukrajine ked nie o plyne !?? Komu táto vojna [...]

Charita začína doma – Charity begins at home

28.02.2022

Toto je otrepaná britská fráza . Znamená to v podstate to, že ľudia by mali v prvom rade riešiť ľudí žijúcich blízko nich a potom riesit myšlienku pomáhať ostatným . Pomáhať ostatným v našom okoli a urobiť resp pripraviť pre spoločnosť jej okolie lepším miestom pre život , najprv musíme pracovať s osobami žijúcimi blízko nás a pomôcť tým ktorí to potrebuju v [...]

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

Európsky parlament / Europarlament /

Hanba pre Slovensko. Europoslanci ako jediní boli nadpolovične proti uzneseniu k Ukrajine

17.07.2024 20:47

Uznesenie, ktoré predstavuje prvé oficiálne stanovisko novozvoleného EP k ruskej agresii, získalo podporu 495 poslancov.

Biden

Takmer dve tretiny demokratov chcú, aby Biden stiahol svoju kandidatúru

17.07.2024 20:30

Výsledky prieskumu podkopali Bidenove nedávne tvrdenia, že aj po nevydarenej debate s Trumpom má podporu demokratov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 45
Celková čítanosť: 148337x
Priemerná čítanosť článkov: 3296x

Autor blogu

Kategórie