Založ si blog

Covid Automat – vymyslel asi nejaký čudný odborník

Alebo lepšie povedané na tento automat sa muselo zísť a dať hlavy dokopy niekoľko údajných špičkových odborníkov vrátane ministra Lengvarského. Tak teda vymysleli geniálnu vec :

Reštaurácie , a iné zariadenia vrátane hotelov , zábavných parkov, aquaparkov atd atd si môžu zvoliť aký typ ľudí pustia dovnútra ( to je asi ten Hegerovský blábol o ktorom rozprával ako chce podporiť ekonomiku ).

Takže na výber máme : základ – čiže všetci , potom OTP ( očkovaní,testovaní a ľudia po Covide) a ďalej iba očkovaní.

Teraz si urobme taký model pre OTP:

  • Príde zaočkovaní nemusí mat test pritom môže šíriť Covid
  • pride nezaockovani dá sa testovať Ag testom s výsledkom negatívny – tento nezaockovani si za test bude musieť platiť aby dokazoval svoju bezinfekcnost

teraz zaockovani vojde do zariadenia bez testu jeho priepustka je očkovanie pritom môže prenášať Covid . Ten neočkovaní co si zaplatí test a vojde dnu ako negatívny si zaplatí za to, že dokazuje svoju bezinfekcnost ale to, že či so zariadenia neodíde s Covidom nevie pretože tam môže byt XY zaočkovaných pozitívnych ktorý ho môžu nakaziť . To znamená že opatrenie tohto typu je proti základom elementárnej logiky .

Toto isté sa na Slovensku deje aj na hromadných podujatiach , kde nezaockovani musia mat aktuálny test aby dokazovali svoju bezinfekcnost , pritom zaočkovani ktorý môžu šíriť virus sa môžu zúčastniť akéhokoľvek podujatia bez toho aby museli podstúpiť akýkoľvek test a dokazovať svoju bezinfekcnosť.

Má toto niekde nejakú logiku ? Lebo mne sa nezdá , že by toto , čo vymysleli týto vyslovene géniovia malo nejakú logiku alebo čo i len racionálny základ .
Toto celé je naozaj neuveriteľne . Tak najprv poslali ľudí z Covidom na nákupy . Teraz vymysleli další prevratný mechanizmus ako zabrániť šíreniu vírusu , a viete čo je na tom to najhoršie ? Že oni tomu asi aj sami veria a nemajú tu hanbu v sebe aby o správnosti tejto absurdity presviedčali pomocou médií vyše 5 miliónov občanov Slovenska . Tieto ľudské bytosti neznámeho charakteru , dokonca nazývajú tých ľudí ktorí nezdieľajú s nimi rovnaký názor – dezolátmi, pritom jediný a ozajstný dezolati sú práve dnešné koaličné elity … ved na základe toho čo odsúhlasili je jasne a nedá sa to už ani nijako vyvrátiť ze oni sú slušne povedané stelesnením dezolatov na Slovensku.

Štát legitimoval zaočkovaných k tomu, aby šírili vírus a ohrozovali tým väčšinu obyvateľstva, zároveň ich oklamal, že oni nemôžu šíriť vírus

30.07.2021

Opatrenia ktoré rozdeľujú spoločnosť a zároveň povolujú očkovaným občanom šíriť vírus ( možno ani nevedia že ho majú) je absolútne ohrozovanie neočkovanej časti populácie. Dokonca by sa to dalo nazvať ohrozením verejného zdravia a to z toho dôvodu, že v súčasnosti, je zaočkovaných občanov na území Slovenskej republiky stále menej ako občanov nezaočkovaných. [...]

A čo ak zaočkovaní sú hrozba

14.07.2021

Po tom čo vláda zaviedla opatrenia, zdá sa, že zaočkovaní ľudia budú hrozbou pre všetkých čo sa rozhodli sa neočkovať. Ako príklad môžeme uviesť posledné správy z Holandska. Samozrejme všetci ľudia, ktorí nosia v hlave ešte kus mozgu vedeli už na začiatku, že táto neschopná sebranka , ktorá likviduje občanov Slovenska nič dobré nevymyslí , nuž dnes sa to stalo [...]

Blaha nazval Matoviča, Naďa, Mikulca a Mikasa – primitívmi

14.07.2021

Smutné je , že v dnešnej dobe je možné aby primitívi riadili štát a mali v rukách životy a osudy miliónov Slovákov. Ešte smutnejšie však je, že Blaha má pravdu , a že toto je realita na Slovensku v roku 2021. A najsmutnejšie na tom celom je, že ten samotný primitív mal možno v sebe viac ľudskosti a pochopenia ako primitívi čo dnes šéfujú Slovenskej republike . Možno [...]

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

cigarety, pašovanie

Ukrajinec maďarskej národnosti v aute s poľskou značkou pašoval 1,5 milióna cigariet

28.09.2021 19:00

Kriminalisti Finančnej správy SR zaistili v dodávke 1,5 milióna kusov cigariet. Uložené boli na šiestich paletách v 150 kartónových škatuliach.

Thajsko, tropická búrka pabuk, vedenie, auto, dážď

Tropická búrka Dianmu si v Thajsku vyžiadala šesť obetí a ohrozuje Bangkok

28.09.2021 18:37

Búrka doteraz spôsobila záplavy v 30 thajských provinciách, pričom najväčšie škody evidujú v strednom Thajsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 62774x
Priemerná čítanosť článkov: 2853x

Autor blogu

Kategórie