Založ si blog

Štát legitimoval zaočkovaných k tomu, aby šírili vírus a ohrozovali tým väčšinu obyvateľstva, zároveň ich oklamal, že oni nemôžu šíriť vírus

Opatrenia ktoré rozdeľujú spoločnosť a zároveň povolujú očkovaným občanom šíriť vírus ( možno ani nevedia že ho majú) je absolútne ohrozovanie neočkovanej časti populácie. Dokonca by sa to dalo nazvať ohrozením verejného zdravia a to z toho dôvodu, že v súčasnosti, je zaočkovaných občanov na území Slovenskej republiky stále menej ako občanov nezaočkovaných. Podstatou tohto problému však je, že štát rozhodol tak, že legitimoval očkované osoby k tomu, aby mohli šíriť ochorenie Covid 19 na území Slovenskej republiky.

Totižto, situácia na Slovenku je taká, že zaočkované osoby nemusia ísť na test pred tým ako sa zúčastnia romadného podujatia, prídu z dovolenky aťď, kedže Delta variant sa prejavuje veľmi miernymi príznakmi ktoré sa podobajú bežnému nachladnutiu zaočkovaní jedinec si nieje vedomí toho, že je pozitívny resp , že sa stal prenášačom vírusu a nakazí ostatných ľudí. Vláda ho legitimovala k tomu, že sa môže bez akéhokoľvek testu zúčastňovať hromadných podujatí a chodiť kamkoľvek, kedykoľvek čím sa stáva jedincom ktorý ohrozuje všetkých ostatným účastníkov akéhokoľvek podujatia na Slovensku ale aj dennodenného styku občanov v rámci každodenného života.

Chcel by som poznamenať, že vidím , čo sa deje na Slovenských svadbách, kde zaočkovaní aj napriek nariadeniu že pri hromadných podujatiach musia mať hostia rúška v interiéroch sa správali tak, že ich sa to netýka lebo sú zaočkovaní, a ostatní sa správali tak, že sa ich to tiež netýka lebo majú urobený čerstvý antigenový test. Nuž dobre teda, aj keď antigénový test nieje až tak presný – vie zachytiť podstatnú časť ľudí z vysokou vírusovou náložou – teda tých vysokoinfekčných. Problémom však je, že zaočkovaní nemá žiaden test a môže sa zúčastniť hromadnej akcie bez akéhokoľvek potvrdenia o tom, či je u neho riziko toho, že by mohol prenášať vírus alebo nie, pričom on sa stáva nebezpečenstvom pre ostatných účastníkov – či už očkovaných alebo neočkovaných.

Môžeme sa pozrieť že toto je pravda, ktorú štát a vládna mafia zamlčuje pretože v nemocniciach, lekári vyžadujú vo väčšine prípadov AG test aj od očkovaných ľudí pretože dobre vedia , že aj samotní očkovaní ľudia môžu byť infekční. Samozrejme infektológ Sabaka a ten nemorút Lengvarský a jeho spoločenstvo klamú verejnosť tým , že vyhlasujú že očkovaní človek nemôže prenášať vírus.

Avšak presne včera vyšli články v New York Times a na NBC News, že podľa najnovšej štúdie z USA, zistili, že zaočkovaní nosia rovnako vysokú vírusovú nálož ako nezaočkovaní a predstavujú ohrozenie, pričom odborníci vrátane CDC a WHO odporučili to, aby očkovaní mali nosiť rúško a tiež chodiť na AG prípade PCR testy pred tým ako sa zúčastnia verejného podujatia, pretože sa zistilo, že môžu šíriť vírus rovnako ako nezaočkovaná časť populácie.

Vedci vychádzajú aj dát ktorá z Provincetownu kde sa rapídne zvýšil počet chorých na Covid 19, píše NBC Boston. Problém však je, že z 900 pozitívnych prípadov je 74% ľudí plne očkovaných proti ochoreniu Covid 19. To sú jasné dôkazy toho, že naša vláda bezhlavo a verejne bez kúska hanby ohrozuje vyše 3milóny nezaočkovaných občanov tým že legitimovala zaočkovaných občanov k tomu aby mohli šíriť ochorenie bez akéhokoľvek testu a tým ohrozovať stále väčšinu nezaočkovaného obyvateľstva. Toto je nonsenz, pričom nezaočkovaní si musíme platiť pred každým hromadným podujatím a tiež v iných veciach verejných testy za ktoré prinalešom v MOMkách pýtajú 15 Eur. Testy, ktoré stoja pod 2 Eur kus , platíme minimálne 15 Eur aby sme dokazovali svoju bezinfekčnosť a mohli sme ísť na podujatie kde nás môžu len tak bez ničoho ohrozovať zaočkované osoby, ktoré nemajú povinnosť ísť na akýkoľvek test.

Včera v správach ma tiež zarazilo, že, majiteľ reštaurácie rozdelil občanov na dve kategórie tým, že dal zaočkovaným 10% zľavu. Pritom sa stažoval, že prežili tažké ekonomické straty atd atd a preto chce podporiť týmto krokom návštevnosť. Potom Heger blabotal niečo o tom, že tým že chce podporiť ekonomiku je za to, aby mali zaočkované osoby výhody atď. Týmto výrokom jasne potvrdil, že nejde o ekonomiku ale iba o tlak k tomu aby dohnal ľudí k očkovaniu. Lebo z tohto logicky vyplýva, že ak je neočkovaných stále väčšina a vláda im zakáže chodiť do reštaurácie alebo obchodov, tak väčšina do tých obchodov a reštaurácii nepríde a tým pádom to bude mať úplne opačný efekt ako tie bláboly o podpore ekonomiky.

Ešte chcem poznamenať v tomto článku že ja niesom žiaden antivaxer. Som občan ktorý sa zatiaľ nedal očkovať z dôvodu toho , že neverím vakcíne proti ochoreniu Covid 19. Neverím tejto vláde a ľudom čo tam sedia a neverím v to, že tejto vláde ide o to aby sa občania Slovenska mali dobre. Tu už je to tak všetko zlé, že občan sa tak zle necítil ani za socializmu ani za Mečiara a ani za Fica, a dokonca ani za Dzurindu keď tam boli ministri ako Kaník a Mikloš – čo ľudom brali a bohatým dávali. Predsa nielen tak sa prezývajú Kaníka sociálnym teroristom. V neposlednej rade , treba spomenúť aj fakt, že najbezpečnejšia vakcína, čo potvrdilo niekoľko štátov pri ktorej bývajú len mierne vedlajšie účinky bola kriminalizovaná, dehonestovaná a nakoniec ju predali naspäť Rusom. Viacero štátov však potvrdilo že z hladiska bezpečnosti má Sputnik V najbezpečnejší profil spojený z vysokou mierou ochrany. Nuž radšej nám Remišová a spol priniesli jednodávkový Jansen od Johnso Johnson ktorý má potvrdenú zníženú efektivitu pri mutáciach ako je Delta a tiež s ktorým sú spojené závažné vedlajšie účinky ako dočasné ochrnutie atď, ktoré môžu byť až fatálne, ale to je už na iný článok.

Covid Automat – vymyslel asi nejaký čudný odborník

20.08.2021

Alebo lepšie povedané na tento automat sa muselo zísť a dať hlavy dokopy niekoľko údajných špičkových odborníkov vrátane ministra Lengvarského. Tak teda vymysleli geniálnu vec : Reštaurácie , a iné zariadenia vrátane hotelov , zábavných parkov, aquaparkov atd atd si môžu zvoliť aký typ ľudí pustia dovnútra ( to je asi ten Hegerovský blábol o ktorom rozprával ako [...]

A čo ak zaočkovaní sú hrozba

14.07.2021

Po tom čo vláda zaviedla opatrenia, zdá sa, že zaočkovaní ľudia budú hrozbou pre všetkých čo sa rozhodli sa neočkovať. Ako príklad môžeme uviesť posledné správy z Holandska. Samozrejme všetci ľudia, ktorí nosia v hlave ešte kus mozgu vedeli už na začiatku, že táto neschopná sebranka , ktorá likviduje občanov Slovenska nič dobré nevymyslí , nuž dnes sa to stalo [...]

Blaha nazval Matoviča, Naďa, Mikulca a Mikasa – primitívmi

14.07.2021

Smutné je , že v dnešnej dobe je možné aby primitívi riadili štát a mali v rukách životy a osudy miliónov Slovákov. Ešte smutnejšie však je, že Blaha má pravdu , a že toto je realita na Slovensku v roku 2021. A najsmutnejšie na tom celom je, že ten samotný primitív mal možno v sebe viac ľudskosti a pochopenia ako primitívi čo dnes šéfujú Slovenskej republike . Možno [...]

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

cigarety, pašovanie

Ukrajinec maďarskej národnosti v aute s poľskou značkou pašoval 1,5 milióna cigariet

28.09.2021 19:00

Kriminalisti Finančnej správy SR zaistili v dodávke 1,5 milióna kusov cigariet. Uložené boli na šiestich paletách v 150 kartónových škatuliach.

Thajsko, tropická búrka pabuk, vedenie, auto, dážď

Tropická búrka Dianmu si v Thajsku vyžiadala šesť obetí a ohrozuje Bangkok

28.09.2021 18:37

Búrka doteraz spôsobila záplavy v 30 thajských provinciách, pričom najväčšie škody evidujú v strednom Thajsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 62776x
Priemerná čítanosť článkov: 2853x

Autor blogu

Kategórie