Založ si blog

A čo ak zaočkovaní sú hrozba

Po tom čo vláda zaviedla opatrenia, zdá sa, že zaočkovaní ľudia budú hrozbou pre všetkých čo sa rozhodli sa neočkovať. Ako príklad môžeme uviesť posledné správy z Holandska. Samozrejme všetci ľudia, ktorí nosia v hlave ešte kus mozgu vedeli už na začiatku, že táto neschopná sebranka , ktorá likviduje občanov Slovenska nič dobré nevymyslí , nuž dnes sa to stalo skutočnosťou.

Paradox na tejto celej situácii je, že ako je možné, že človek , ktorí riadi štát za nadštandardný plat a iné výhody môže dokázať byť taký neschopný šlendrián a doslova skupinovo ( na opatreniach sa zhodli viacerí) môžu schváliť niečo také, čo schválili v Slovenskej republike. Ja už neviem či žijeme niekde medzi mentálne retardovanými ľudmi alebo či je možné aby pochábeli a magori mohli riadiť niečo tak krehké ako je štát ale jednoducho na toto, čo sa tu deje , to sa nedá ani pomenovať. Už len fakt že počas druhej vlny povolili pozitívne testovaným osobám chodiť na nákup je nonsenz ale to sa u takýchto ľudí dá čakať. Len ma prekvapuje , že za takéto niečo môže brať napríklad Mikas plat, ktorý je vyšší ako má prezidentka. O odmenách za tieto s prepáčením lajná ktoré nám tu predkladajú , ktoré dostane sa môže nám radovým občanom iba snívať. No a tieto prepotené mastné nemysliace bytosti , tým nemyslím iba Mikasa – (ten má už toľko titulov, že on už ani nevie čomu sa má vlastne venovať,, viete nedá sa byť dobrý kuchár a dobrý elektrikár zároveň. Jediná vedná disciplína obsahuje toľko informácií, keď ju človek študuje naplno, že je diskutabilné , či vôbec môže byť odborníkom v jednej oblasti. Takže on je aj filozof, aj doktor prírodných vied, zdravotnícky manážer, medicínsky doktor, no vlastne doktor na všetko a vlastne na nič,,ako ten Truhlík len ten si na to nemusel robiť toľko vysokých škôl) ale aj ostatných vzdelancov ktorí sú súčasťou tejto vládnucej elity, vrátane plagiatórov.

No ale o čo tu teda ide. V Holandsku podľa portálu DutchNews z dňa 14.júla 2021, sa na festivale v Utrechte infikovalo Covidom 1000ľudí. Títo ľudia , návštevníci festivalu, museli mať buď urobený test ktorý preukazoval že sú neinfekční, alebo museli dokladovať to, že prekonali chorobu Covid19 v minulosti alebo museli dokladovať , že sú zaočkovaní. Z tohto celého logicky vyplýva, že ak teda ľudia ktorí šli na čerstvý test a preukázali sa tým, že niesu infekční, roznášať infekciu museli buď zaočkovaní , ktorí stále môžu byť prenášačmi alebo ľudia ktorí prekonali Covid ( oni síce majú protilátky, ale neexistuje žiaden vedecký dôkaz o tom, že sa Covidom nemôžu nakaziť aj druhýkrát). To prakticky znamená, že vďaka tým, čo mohli ísť na festival bez testu, skončilo po festivale v Utrechte 1000 ľudí z Covidom, a další pribúdajú.

článok z dnes o spomínanom festivale

Ako další príklad tohto šlendriánstva, môžeme uviesť článok z 6.júla 2021, ktorý vyšiel na portáli businessinsider.com, z názvom : 800 ľudí prehlasovalo, že sú Covid-free alebo očkovaní, na Holandskej tanečnej zábave , po zábave bolo 180 pozitívnych na Covid.

To je už druhý príklad z Holandska , že z najväčšou pravdepodobnosťou Covid šírili zaočkovaní ľudia alebo ľudia čo sa nemuseli testovať, nemuseli dokladovať svoju bezinfekčnosť. No a toto isté sa deje dnes na Slovensku. Pred dvoma týždňami som bol na svadbe. Okrem mňa, a čašníčok v reštaurácií, kde sa svadba konala nemal rúško nikto. Samozrejme som bol za čudáka. A prečo ostatní rúško nemali?? No vraj preto lebo sú očkovaní. Pred svadbou som musel ísť na AG test. Očkovaní však nemuseli ísť na žiaden test, pritom môžu prenášať Covid, o čom sú teda dnešné opatrenia?? To isté platí, pre dovolenkárov. Z dovolenky resp spoza hraníc môžu prísť očkovaní bez akéhokoľvek testu, čo znamená že môžu následne roznášať vysokoinfekčnú Delta mutáciu. Čo je teda toto za opatrenie, a kto je vlastne v konečnom dôsledku ohrozená skupina obyvateľov?? No samozrejme že ľudia, čo sa nedali zaočkovať, a ktorí ešte k tomu všetkému sú na každom kroku diskriminovaný a znevýhodnovaný touto bandou neschopných papalášov.

Teda ak sa na Slovensku rozlezie Delta a budú tu umierať ľudia, bude sa treba poďakovať v prvom rade vláde a hovädám čo toto akože opatrenie zaviedli,a následne zaočkovaním jedincom ktorý si myslia že po očkovaní získali nesmrteľnosť a prestali pre nich platiť všetky pravidlá.

Iba ma tak napadlo, keď zabili zločinci novinára Kuciaka aj so snúbenicou , celé Slovensko sa postavilo na nohy a bliakali na námestí. Dnes, rozhodnutia papalášov zabíjajú a zabili tisíce občanov Slovenskej republiky a každý sa tu tvári , že sa nič nedeje. Zomierajú nám otcovia, mamy, partneri,,, a ľudia sú ticho, veď vlastne sa asi nič nedeje. Aká je potom hodnota človeka a ľudského života v tejto krajine?

Covid Automat – vymyslel asi nejaký čudný odborník

20.08.2021

Alebo lepšie povedané na tento automat sa muselo zísť a dať hlavy dokopy niekoľko údajných špičkových odborníkov vrátane ministra Lengvarského. Tak teda vymysleli geniálnu vec : Reštaurácie , a iné zariadenia vrátane hotelov , zábavných parkov, aquaparkov atd atd si môžu zvoliť aký typ ľudí pustia dovnútra ( to je asi ten Hegerovský blábol o ktorom rozprával ako [...]

Štát legitimoval zaočkovaných k tomu, aby šírili vírus a ohrozovali tým väčšinu obyvateľstva, zároveň ich oklamal, že oni nemôžu šíriť vírus

30.07.2021

Opatrenia ktoré rozdeľujú spoločnosť a zároveň povolujú očkovaným občanom šíriť vírus ( možno ani nevedia že ho majú) je absolútne ohrozovanie neočkovanej časti populácie. Dokonca by sa to dalo nazvať ohrozením verejného zdravia a to z toho dôvodu, že v súčasnosti, je zaočkovaných občanov na území Slovenskej republiky stále menej ako občanov nezaočkovaných. [...]

Blaha nazval Matoviča, Naďa, Mikulca a Mikasa – primitívmi

14.07.2021

Smutné je , že v dnešnej dobe je možné aby primitívi riadili štát a mali v rukách životy a osudy miliónov Slovákov. Ešte smutnejšie však je, že Blaha má pravdu , a že toto je realita na Slovensku v roku 2021. A najsmutnejšie na tom celom je, že ten samotný primitív mal možno v sebe viac ľudskosti a pochopenia ako primitívi čo dnes šéfujú Slovenskej republike . Možno [...]

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Počet vrážd v USA medziročne stúpol o rekordných 30 percent

28.09.2021 21:41

Za rok 2020 sa v USA odohralo 21 570 vrážd, alebo zabití z nedbanlivosti.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Čaputová neukázala prstom ani na Matoviča, ani na Fica. Nechcela viac jatriť rany?

28.09.2021 20:00

Politický zápas na Slovensku je nemilosrdný. „Prezidentka im do tejto hry nesedí, keď odkrýva problémy v spoločnosti,“ povedal Marián Repa.

Alexandr Lukašenko

Lukašenko ohlásil na február 2022 referendum o novej ústave

28.09.2021 19:13

Podľa analytikov sa autoritársky líder pripravuje na ešte väčšie upevnenie svojej moci po mesiacoch masových protestov.

cigarety, pašovanie

Ukrajinec maďarskej národnosti v aute s poľskou značkou pašoval 1,5 milióna cigariet

28.09.2021 19:00

Kriminalisti Finančnej správy SR zaistili v dodávke 1,5 milióna kusov cigariet. Uložené boli na šiestich paletách v 150 kartónových škatuliach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 62781x
Priemerná čítanosť článkov: 2854x

Autor blogu

Kategórie