Založ si blog

Bzdochy sediace pri Bratislavskom hrade

Je naozaj tragikomické ako sa Slovensko pasuje z Covidom. Začali sme dobre, boli sme premianti. Ako príklad nám môže ísť aj naša hokejová reprezentácia ktorá dokáže prehrať aj vyhraty zápas – dôvod ? Prestanú hrať lebo si myslia že už vyhrali.

Toto isté dokázala naša novozvolená vláda. Pri všetkej úcte boli zrejme tak premotivovaní a zaslepení prvotným úspechom, že po vzore našej hokejovej repre to nakoniec dosrali.

Lenže v prípade Covidu sa nejedná už o sklamanie z radosti ktorú znášajú fanúšikovia ale o ľudské životy . Momentálna vláda má asi iné dôležitejšie veci na práci ako chrániť to najdôležitejšie a tým je ľudský život – život svojich občanov . V lete, na jeseň a už aj v zime sa odborníci sťažovali ze ich súčasná vláda ignoruje . Minister Nad najväčší medicínsky expert vysmial v televízii odborníkov . To bolo presne vtedy ked išli použiť atómovú zbraň proti Covidu ktorá samozrejme nepomohla .

Teda pardón, pomohla na oko upraviť Matovičove grafy ktorými sa pýšil v médiách ako klesla krivka . Samozrejme ze klesla , pretože ked protestujem milióny ľudí a z toho bude malé percento pozitívnych tak logicky krivka klesne ,,, až na to , že klesla iba na papieri . Po žiadnom celoplošnom testovaní sa nezlepšila situácia . Naopak ona sa stále zhoršovala . Papaláši obviňovali jeden druhého so zodpovednosti za životy a ľudia umierali ďalej . Teraz sa deje úplne to iste , prehadzujú si horúci zemiak a zodpovedný nieje nakoniec nikto, buď to cele čo sa deje je nakoniec vina samotných občanov pretože sa správali nezodpovedne alebo uvidíme s čím este prídu slovenské vládne elity .

Logika však nepustí , keďže vírus prišiel a cely čas prichádzal spoza hraníc stačilo zatvoriť hranice , kontrolovať , dať jasné pravidlá pre vstup do krajiny , nestalo sa tak a preto k nám cestujúci hlavne z Británie pred vianocami priniesli britskú mutáciu ktorá teraz šarapati tak ze si s ňou nevieme rady. Ale koho vina je to, že Slovákov sme zatvárali doma , zivnostńikov pripravili o príjmy a vlastných občanov stať neochranil pretože nikto nebol ochotný urobiť opatrenia tak aby zamedzili šíreniu vírusu zvonka? Ved predsa V Nitre to celé začalo vtedy , keď museli uzavrieť ubytovňu z robotníkmi so Srbska a Ukrajiny . V Prešove ukrajinský študenti šírili Covid na internátoch . Všade inde sa vírus začal šíriť tak, ze sa sem sem dovliekol spoza hraníc . A Papaláši spravili čo? Zatvárali doma Slovákov , ktorí teraz umierajú v nemocniciach .

Nerozumiem poriadne však ani tomu , ktorý príčetni odborník sa dokáže podpísať pod take nezmysly ktoré Slovenska papalášska elita nariaďovala. To nemôžu byťˇ odborníci ale politicky nominanti ktorí robia tak aby to všetko čo sa schvaľovalo vyhovovalo papalašstvu.

Čudujeme sa, že sa nám tu nekontrolovateľne šíri Covid ale mi povolíme pozitívnym osobám ísť na nakup do potravín medzi zdravých ľudí . Toto nemá nič spoločné so zdravým rozumom , načo nám vlastne boli lockdowny a podobne nezmysly v ktorých ste obmedzili pohyb psom – max neviem už ako ďaleko od domu na prechádzku pritom pozitívne osoby ste poslali legitímne na nakup do potravín a tiež ste osoby pozitívne na Covid 19 bez ďalšieho potrebného testu po 10dnoch legitimovali k tomu , že sa mohli pohybovať po spoločnosti ako zdravý ľudia pritom nikto nevedel ci sú stále šíriteľov vírusu alebo nie. Toto nevymysli hádam nikto, teda okrem Slovenskej papalasskej elity . Neverím ze by takéto nezmysly mohol vymyslieť co i len muž z pralesa ktorí žije niekde v Papue Novej Guinei nedokázal by to,,, nie preto že by na to nemal mozgovú kapacitu ale preto ze by to bolo proti zdravému rozumu .

Spoločnosť ako takú ste roztrieštili, na Slovensku panuje zlo, závisť , udavačstvo. Ľudia vdaka tomu co ste z tohto štátu spravili za necelý rok, prestávajú byť ľudmi, ľudskosť v slovenskej spoločnosti sa vytráca . Zatýkajú sa tu dôchodcovia. Sodoma-Gomora je nič oproti tomu čo sa z tejto krajiny stalo.

Ďalšou zaujímavostou je aj fakt , že podľa najnovších správ 90% ventilovaných pacientov chorobe podľahne. Neviem ci je tak vysoká úmrtnost v iných krajinách pri ventilovaných pacientoch ale podľa všetkého nie , to znamená , že aj napriek tomu že sme sa pýšili tým že mame špičkové ventilátory niekde to zrejme nefunguje ked v podstate skoro všetci ventilovani pacienti umierajú .

Celé toto čo sa deje v tejto krajine je jedna veľká hanba , hanba tým, ktorým dali občania tohto štátu mandát aby ich zastupovali v parlamente pretože to , kam sme to dotiahli je výsledok ich neschopnosti. Paradoxom však je aj to , že nám v nemocniciach umierajú ľudia avšak celebrity sa mohli dať prednostne zaočkovať , nuž takto si vážime životy iných ľudí ktorí nám umierajú v nemocniciach. Ze z celebrity ktorá zneužije systém a zaockuje sa na úkor iného človeka ktorí možno vďaka tomu prehral svoj boj o život si vláda urobí este aj promo . Toto je naozaj čosi zvrátene a amorálne . Ked sme spoločnosť v ktorej majú platiť pravidlá, tak osoba ktorá zneužila systém a dala sa prednostne vakcinovat aj ked nemala na to nárok mala dostať exemplárny trest , rovnako ako dostávajú ľudia ktorí sa dopúšťajú priestupkov resp trestných činov počas núdzového stavu . Veď už iba toto tento pre niekoho maličký incident je iba dôkazom toho, že táto papalášska vláda používa na všetko dvojitý meter a tie predpotopne populistické matovicovske drísty o spravodlivosti zrazu neplatia . To bol iba jeho predvolebný nástroj ako oklamal naivných ľudí aby sa dostal k moci a porobil z krajiny toto lajno ktoré tu máme teraz.

Nakoniec este musíme spomenúť Krajniaka ktorý to cele zaklincoval a chcel otvoriť kostoly pretože podľa jeho štúdie ľudia ktorí môžu navštevovať svätostánky majú miernejší priebeh ochorenia – toto je asi výrok pre Nobelovou cenu,,,co keby si tak teraz napríklad Sulik zmyslel ze ľudia co môžu nakupovať majú miernejší priebeh ochorenia aj toto je možnosť ktorej by možno niekto uveril . Predsa modliť sa doma nedá na to potrebujeme chodit všetci do kostola.

Nuž takto to vyzerá keď sa spojí banda nemorútskych nemorútov a idu viesť štát, oni niesu ľudia oni sú nadľudia, mafiáni boli vždy nadľudia tak sa vlastne nemáme asi ani čomu čudovať .

Tak keď to nefunguje tak to treba vymeniť

21.03.2021

Ono sa to dá niekedy teoreticky aj opraviť, ale tam by musel byť predpoklad , že to po- oprave bude fungovať. Lenže ak niečo systematicky a pravidelne nefunguje a sústavne zlyháva tam už to asi treba vymeniť, pretože keď sa Vám každý mesiac pokazí práčka nebuďte sa Vám už chcieť ju stále opravovať ale kúpite si novú , alebo vymeníte opravára a možno ten vymenený to [...]

AstraZeneca – nieje z Ruska tak je super

13.03.2021

Oni vlastne možno mohli nakontrahovat aj tie lepšie vakcíny ale tie by boli drahšie. Čo na tom, že papalášstvo zarába 5K + EUR mesačne, a čo na tom že celebrity zneužili bez absolútnej sankcie očkovací systém , keby to urobil obyčajný človek – že by si vybavil po známosti , tak by dostal takú pokutu že by ju tri roky splácal a jeho deti by možno nemali čo žrat [...]

Sputnik V nieje schválená vakcína ale Pandemrix bola pani Remišová

02.03.2021

Veľmi stručne by som chcel napísať svoj názor ohľadom momentálnej situácie k pandemii Covid 19 na Slovensku. Niektoré politické kapacity systematicky bojujú proti tomu, aby sa na Slovensku používala vakcína proti ochoreniu Covid 19 z Ruska – Sputnik V . Ich argument znie že, je to neregistrovaná vakcína v Eu , európskej liekovej agentúre. To je argument niektorých [...]

pocasie-14-4-2021

Snežiť môže na celom Slovensku. Kde najviac?

13.04.2021 15:55

V najbližších dňoch bude počasie pod psa pokračovať. Musíte rátať so snežením, môže vás prekvapiť kdekoľvek. Kde to však bude najhoršie?

Moslim / Islam / Ramadán /

Moslimom sa začína pôstny mesiac ramadán - opäť v znamení obmedzení pre covid

13.04.2021 15:42

Väčšina z 1,8 miliardy moslimov na svete bude kvôli reštrikciám posvätný mesiac sláviť zdržanlivo, v kruhu rodiny.

matovič

Otvoria sa obchody, kostoly či hotely. Matovič opäť zaútočil na ŠÚKL

13.04.2021 15:37, aktualizované: 16:54

Od 19. apríla už nebude na Slovensku ani jeden čierny okres. V aktuálnom týždni sú takéto okresy dva.

akcia nobel KE 8

Čo hľadali policajti v rámci akcie Nobel? Išli aj po chemikáliách

13.04.2021 15:27

Polícia hovorí o trestnom čine nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami, kde bolo potrebné prizvať kontrolné chemické laboratórium.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 25115x
Priemerná čítanosť článkov: 2512x

Autor blogu

Kategórie