Založ si blog

Covid screening a perla ministra Naďa na záver .

Napíšem to veľmi stručne . Ked sme začali z myšlienkou celoplošného testovania ktoré schválila naša vláda proti ktorému bola veľká časť najlepších odborníkov ktorých samozrejme papaláši odignorovali ( nakúpené testy by museli hodiť do Dunaja ) cely svet sa na to pozeral . Briti údajne poslali pozorovateľov a cely svet sa pozeral na to ako je možné v demokratickej krajine nahnať cely národ na tuto masovú akciu . Samozrejme pozorovatelia už nevedeli ze občianska poslušnosť teda vysoká účasť na tomto testovaní bola vo veľkej miere docielena vyhrážkami ľuďom stratou zamestnania, stratou nároku na sociálne benefity atd. Ale to je v tomto prípade teraz vedľajšie. Následne ked sme ako pokusný králici absolvovali testovanie – použili sme tu atómovú zbraň proti Covidu – tak čísla stále narastali a nemocnice sa plnili. Atómová zbraň ani nezabrala . Koľko peňazí od daňových poplatníkov sa do toho natlačilo netreba ani počítať všetci vieme ze to boli vyhodené milióny ktoré mohli pomôcť inak ale to už teraz tiež nieje podstatne .

Potom ako sa dotestovalo vychádzali z ministerských úst senzácie typu : aj Liverpool ide hromadne testovať a mi sme boli senzačný príklad toho ako to urobiť . To ako ked sa na laboratórne zvieratá príde pozerať delegácia vedcov z celého sveta, tak sa vyslanci a pozorovatelia pozerali na Slovákov. Boli sme v podstate ako laboratórne krysy. Este sa ten masový hokus – pokus ani nezačal a odborný časopis The Lancet už o nás písal – samozrejme sa tam vyjadrili najväčší odborníci ze je to nezmysel , a samozrejme ze ministerstvo sa nevyjadrilo vôbec pretože najväčší vedci na Slovensku sú plagiátori ( premiér,minister obrany , minister vnútra, minister sociálnych veci ) to sú odborníci vedci a koronaexperti presne preto sme teraz v takom stave z Covidom v akom sme v tomto state .
Práve dnes som musel absolvovať další test na nariadenie zamestnávateľa pritom moje pracovisko je doma , čiže nechodím do zamestnania pretože moje zamestnanie je doma. Nuž a môj kamarát (spolužiak ) ktorý práve prekonal Covid môže po 14tich dňoch bez testu ísť na verejnosť ako keby sa nechumelilo . On sám sa tomu čudoval , a poviem Vám ze je naozaj smutne ze človek z potvrdeným Covidom po 14 dňoch nemusí podstúpiť test ci je alebo nieje infekčný ale človek zdravý musí dokazovať ze nemá covid pretože musí pod nátlakom absolvovať antigenovy test .

Poďme ale k veci , v Liverpoole prebehlo masové testovanie neúspešne pretože antigenove testy púšťali do ulíc pozitívnych ľudí , to znamená ze zaznamenali veľa falošné negatívnych osôb takze vírus sa ďalej šíril . Ľudia si mysleli ze sú zdravý a pritom mali Covid. Koľko možno svojich známych alebo rodinných príslušníkov navštívili a možno aj nevedomo zabili tým ze im dal niekto priepustku na slobodu – Modry zdrap ako u nás . Viete koľko ľudí na Slovensku hlavne starších co chodia na tie Antigenove testy si myslia ze ked absolvujú test tak sa im nič nemôže stať ? Oni to nechápu v kontexte ze testy sú nepresne . Oni to berú tak ze majú test sú teda zdravý , všetci rodinný príslušníci co majú test sú teda zdravý a môžu sa spoločne stretávať . Tieto testy im možno este dopomahaju k tomu aby sa správali rizikovo . Matovic na obale testu Ag Biosensor prečítal ze specificita je 99% ano mal aj test co používali v Liverpoole . Tieto údaje sú však údaje pri použití v laboratórnych podmienkach . Každopádne v každej štúdii vidno ze antigenove testy niesu presne . V Birminghame na univerzite dokonca odhalili iba 3% pozitívnych študentov .

V článku vyššie možno vyčítať ze testy v Liverpoole neodhalili 60% infekčných ľudí a tiež neodhalili 30% ľudí s vysokou vírusovou náložou.

V článku sa uvádza ze ľudia falošné verili ze nemajú Covid pritom ho mali .

Specificita testov použitých v Liverpoole -98,34-100% , presnosť -97,06-99,79% , čísla udáva výrobca v prívalovom letáku

Článok o tom ze antigenove testy na univerzite v Birminghame odhalili iba 3% pozitívnych študentov .

Samozrejme na Slovensku sa to , koľko pozitívnych ľudí sme pustili do spoločnosti ako zdravých nedozvieme . Koľko ľudí po prvom a druhom kole si naivne myslelo ze sú zdravý , možno navštívili svojich rodičov , starých rodičov a ohrozili ich na živote . Možno sa na nakazili na masovom testovaní , kto vie . Koľko reálne zdravých ľudí sme zavreli doma pretože mali pozitívny antigenovy test ale reálne pozitívny neboli . Koľko ľudí sa muselo spolu z rodinami doma báť v karanténe ze co s nimi bude a aký budú mat priebeh . A toto všetko iba preto lebo nám vládne banda megatupcov.

Na začiatku pandemie nám zakazovali respirátory , ľuďom znemožnili prístup k ním a dokonca hrozili pokutov. Údajne nás respiratory neochránia lepšie ako ruska. Dnes ked je na trhu respiratorov relatívne dostatok tak Krajči vyhlási : kupujte respiratory FFP2 lebo Ruska už nemusia stačiť . Zrazu Ruska nestačia ale doteraz stačili chápete tejto logike lebo ja nie ……

Poslednú perlu som dnes započul z úst ministra Naďa , ten niekde moralizoval a perlil o tom ake obludne je to ze Pellegrini ide zbierať podpisy na referendum údajne : budú si tam jedným perom podpisovať petičný hárok …jedným perom prosím pekne toto pána Naďa trápi ,,,,,ale ze samotna CDC ale aj iné krajiny povedali vyslovene ze pri testovaní – odbere vzoriek si má osoba ktorá odberá vzorku meniť po každom odbere rukavice to už sa dodržiavať nemusí !!!!! Dôležité je pero !!!!! Do nosa spajlu nám môžu pchať z akýmikoľvek rukavicami len aby tam náhodou niekde pobliz nestal niekto z perom .

CDC o tom ze po každom odbere sa majú meniť rukavice – toto by si mal pán Nad vylepšiť na čelo predtým ako bude riešiť pero .

a to je všetko o tom co som chcel napísať ohľadom tejto obludnosti a pokusoch ktoré s nami robia.

ps: ivermektin sa dá kúpiť aj u veterinára 🙂

nemusíte čakať kým ho sem dovezú , možno sa o nás veterinar postará lepšie ,,, viem ze v niektorých obciach na Slovensku veterinár pichá ľuďom injekcie a dokonca aj to ze robil ľuďom röntgen . Nuž možno nás bude liečiť veterinár aj na Covid ved predsa od tých zvierat nemame až tak ďaleko však pán Nad .

Sputnik V nieje schválená vakcína ale Pandemrix bola pani Remišová

02.03.2021

Veľmi stručne by som chcel napísať svoj názor ohľadom momentálnej situácie k pandemii Covid 19 na Slovensku. Niektoré politické kapacity systematicky bojujú proti tomu, aby sa na Slovensku používala vakcína proti ochoreniu Covid 19 z Ruska – Sputnik V . Ich argument znie že, je to neregistrovaná vakcína v Eu , európskej liekovej agentúre. To je argument niektorých [...]

Bzdochy sediace pri Bratislavskom hrade

24.02.2021

Je naozaj tragikomické ako sa Slovensko pasuje z Covidom. Začali sme dobre, boli sme premianti. Ako príklad nám môže ísť aj naša hokejová reprezentácia ktorá dokáže prehrať aj vyhraty zápas – dôvod ? Prestanú hrať lebo si myslia že už vyhrali. Toto isté dokázala naša novozvolená vláda. Pri všetkej úcte boli zrejme tak premotivovaní a zaslepení prvotným [...]

Bojovníci proti Covidu na Slovensku

11.02.2021

Povodne som nechcel písať na tému Covid19 už nič avšak nedalo mi to a musím vyjadrit svoj postoj k tomu co sa tu deje. Bude to veľmi stručne a snáď to pochopí aj človek ktorý si este stále mysli a verí tým bohapustým bludom ktoré nám podsúva súčasná vláda o tom ako sa oni strašne ale strašne snažia bojovať proti Covidu. Je zarážajúce koľko odborníkov z rôznymi [...]

Belgicko Maďarsko EÚ EP EPP Fidesz odchod

Orbánovi poslanci opustili frakciu ľudovcov, hovoria o krivde voči Fideszu

03.03.2021 14:54

Ľudovci zostávajú najväčšou politickou skupinou pred socialistami a demokratmi.

Marusiak

Marušiak: Vláda je klinicky mŕtva, vyliečiť ju môže len Matovič

03.03.2021 14:23

Podľa politológa Igor Matovič „eskaluje konfrontáciu a nedá sa vylúčiť, že je ochotný riskovať aj predčasné voľby v záujme záchrany osobných preferencií“.

kollár

Kollár vyzval koaličných partnerov, aby sa prestali správať ako malé deti na pieskovisku

03.03.2021 13:42, aktualizované: 14:11

Šéf Sme rodina vyzval koaličných partnerov k rokovaniu.

koronavírus vakcína očkovanie

ŠÚKL eviduje do konca februára 1612 hlásení podozrení na nežiaduce účinky vakcín proti covidu

03.03.2021 13:20

Z toho 23 hlásení bolo zaslaných do európskej databázy. Doposiaľ 44 hlásení vyhodnotili ako závažné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 19805x
Priemerná čítanosť článkov: 2476x

Autor blogu

Kategórie