Založ si blog

Bude na Slovensku vojna ?

Akosi tie Hoaxy začínajú do seba nejako zapadať . Možno je to iba moje zdanie ale…. Je smutné pozerať sa na vojnu u našich susedov . Za koho ale Ukrajinci vlastne bojujú ? Za seba ? Alebo za ideály západu ? Za Bidena , ktorý mudruje z Ameriky ? Prečo musia ľudia zomierať pre hyenizmus papalášov. A myslite si , že ukrajinská vlajka na Korčokovom náhubku alebo bratislavský hrad vysvietený vo farbách Ukrajiny niekomu pomôže ? Tým ľuďom ktorí tam teraz umierajú , sú tie vaše prázdne gestá úplne na nič .

Nedalo mi to, pretože sa človek chce dozvedieť čo najviac a pozrel som si videá na YouTube zpred 6 až 7 rokov. Tieto videá boli publikované rôznymi médiami od RT, až po Guardian. Boli tam informácie o 20 tisícovom pochode ruských neonacistov v Kyjeve , boli tam videa z Donbasu , Charkova , Luhanska kde sa vyjadrovali miestni k tomu, že je pre nich ekonomicky vyhodnejsie patriť k Rusku ako k Ukrajine . Putin vo svojich vyhláseniach tvrdil , že ľudia z oblasti Donbasu boli počas posledných 8 rokov denno-denne utláčaní . Nemyslel som si , resp nevedel som či tejto informácií veriť alebo nie , keďže každé slovo Putina je podľa súčasných médií iba lož a propaganda , až kým som nenašiel video z nejakého mesta zrejme to bol Luhansk a toto video mohlo byť robené pred niekoľkými rokmi kde zajaté ukrajinské jednotky išli ľudia linčovat. Babky tam plakali , kričali , starí ľudia tam kričali , že ich denno-denne zabíjajú a že majú odtiaľ odísť , pričom babky ich bili kabelkami po hlavách. Prečo nám však tieto zábery neposkytol žiaden kanál ? Slováci nevedia a ani ja neviem a nevedel som čo sa tam deje . Takze keby som šiel po linke pravdy tejto našej vládnucej mafie tak by som zrejme úplne uveril tomu že Putin je agresor .

V prvom rade , si však treba uvedomiť , že Slováci o svojom susedovi moc toho nevedia . Nepoznáme zákulisie resp pravdu o tom ako vládne súčasný prezident Zelenskyj a nezaujímalo nás moc ani to čo tam vtedy dorábal Porošenko. Suma sumárum zbytočné je tu analyzovať dopodrobna to ,kto vládol Ukrajine a kam ju chcel dostať .

Nejaký pán pred mesiacom zdieľal video kde sa hovorí , že minister Naď plánuje naverbovať Slovákov na ochranu štátu . Pred mesiacom este nebola schválená ani obranná dohoda . A nemá to všetko súvis z vojnou na Ukrajine ? A co ked sa o ten vojne vedelo už dopredu a Slovensko čaká ťažký osud . Ak teda Nad spomínal nejaké verbovania na ochranu štátu to si len tak vymyslel alebo je to všetko súčasť nejakého plánu ? A potom zrazu schvália obrannú dohodu z USA, a následne o pár dni na to vypukne na Ukrajine vojna . A o dva dni po vypuknutí vojny niekoľko analytikov českých aj slovenských sa vyjadri tak , že Putin bude možno pokračovať ďalej na Maďarsko , Poľsko , Slovensko . Bola teda tá obranná dohoda schválená preto, lebo sa dopredu vedelo , že na Ukrajine bude konflikt alebo to bola jedna z provokácií , ktorá prispela k rozhodnutiu Putina zaútočiť na Ukrajinu ? Keďže v blízkosti Ruska majú vzniknúť ďalšie základne – zakamuflované pod názvom obranná dohoda ? Prečo Nemci posielajú na Slovenské hranice protiraketové systémy Patriot a Nato ide posilňovať krídla na východnej hranici ked sa nepočíta s tým , že by Putin pokračoval po Ukrajine aj ďalej ??

M´ame všetky tieto okolnosti brať ako to, že nás súčasná vládna elita , naši veľmoži idú zatiahnuť do vojny ?? A potom ako takú rozprávku na dobrú noc nás bude utešovať Biden z Ameriky a rozhorčovať sa a dávať Rusom sankcie ? To kde sme v materskej škole ? Alebo v ústave pre nesvojpravnych ??
A čo ked bol Covid a všetky tie opatrenia iba skúškou a zároveň plánovanou nátlakovou akciou na ľudí ,, iba skúška ako budeme zvládať ovládať tie masy ,, ako spraviť z ľudí zúfalcov aby sme lepšie prežili vojnu , lebo už sme na Slovensku v takej depresii že prípadnú vojnu možno už ani nebudeme vnímať .

Nech je to akokoľvek , táto vláda , súčasná vláda bez ohladu na to, či ma pravdu jedna strana alebo druha – teda Putin alebo Biden , to s nami Slovákmi nemyslí dobre , a tobôž nie úprimne . Je veľmi smutné ,vidieť tých Ukrajincov , utekajúcich z domovov. Dnes sme ubytovali dve ukrajinské ženy s dvoma detmi, ked sme sa ich spýtali , kam vlastne idú povedali že – nevedia . Muži im zrejme ostali bojovať , možno už nikdy neuvidia svoje deti ,,, iba preto že dve strany nevedeli nájsť kompromis ,, iba preto možno deti už viac neuvidia svojich otcov , lebo tupota v dnešnom svete zvíťazila nad ľudskosťou a mierom. Lebo záujmy iných sú prednejšíe ako život človeka .Lebo peniaze a mocenské záujmy sú pilierom výchovy modernej generácie idiotov , ktorí nepoznajú skutočné hodnoty a ktoré sú vsade rovnaké či na východnej či na západnej strane sveta , tie hodnoty sme však ako spoločnosť stratili v globálnom merítku , pretože túžba po moci a majetku nám je prednejšia ako skutočnost prečo sme na tomto svete , prečo sme ľudia a čo je našim poslaním . A to že teraz Heger a Čaputová vrieskajú ako pomstychtivé diviaky pričom sa v tom celom konflikte , jeho zrode , príčinách a dôvodoch nevyznajú je akt toho , že už len vojna nam možno niekedy prinesie mier , ak bude mat vôbec nejakého víťaza .

Čudná to demokracia, čudní to demokrati

21.01.2023

Ak demokratická, slobodná spoločnosť má garantovať právo jednotlivca na svoj vlastný názor, potom z vlastnej skúsenosti musím napísať , že Slovensko nieje demokratický štát ani zdaľeka. V krátkosti napíšem, že najväčší demokrati z Oľano mi asi pred dvoma rokmi zablokovali možnosť komentovať ich účet na facebooku. Dôvod? Napísal som príspevok v ktorom som tvrdil [...]

Amerika sa búri lebo Čína chce postaviť základňu na Šalamunových ostrovoch

27.04.2022

Amerika sa búri , vidíte ,, už sa začali nepriamo aj vyhrážať a berú to ako ohrozenie . Ked to hovoril Putin a Rusko už 10 rokov , že približovanie základni NATO k ich územiu berú ako ohrozenie každý to ignoroval . A aký je v tom teda rozdiel ?? USA a Nato môže a iné krajiny nemôžu ano?? Potom o čom to je?? A o čom je Vojna na Ukrajine ked nie o plyne !?? Komu táto vojna [...]

Charita začína doma – Charity begins at home

28.02.2022

Toto je otrepaná britská fráza . Znamená to v podstate to, že ľudia by mali v prvom rade riešiť ľudí žijúcich blízko nich a potom riesit myšlienku pomáhať ostatným . Pomáhať ostatným v našom okoli a urobiť resp pripraviť pre spoločnosť jej okolie lepším miestom pre život , najprv musíme pracovať s osobami žijúcimi blízko nás a pomôcť tým ktorí to potrebuju v [...]

SR Ružomberok medvede cintorín plašenie ŠOP ZAX

Problémové medvede z cintorína chcú ochranári pochytať a usmrtiť

10.06.2023 10:00

Medvede na ružomberský mestský cintorín láka prímes bravčového alebo hovädzieho loja vo sviečkach.

mogadišo

Výbuch granátu zabil v Somálsku 27 ľudí, v Mogadišu zaútočili islamisti na hotel

10.06.2023 09:10, aktualizované: 10:27

Skupina detí našla nevybuchnutý mínometný granát, ktorý pri manipulácii explodoval.

Ropucha, prenos, Moravany nad Váhom

Dievčatá ich neváhajú pobozkať. Piešťanskí žiaci získali cenu za ekočin, ročne zachraňujú stovky žiab

10.06.2023 08:30

Už roky chodia piešťanskí školáci pomáhať ropuchám dostať sa cez cestu k vode. Pri Pustých Úľanoch zas dobrovoľníci ovplyvňujú nielen krajinu, ale i ľudí vďaka stromom.

Mikuláš Dzurinda, SDK, Peter Šťastný

Dzurindovci si opäť sadnú na bicykle, na programe Modrých pracujú aj Mikloš s Kaníkom

10.06.2023 08:21

Mimoparlamentná strana Modrí, Most-Híd (MM) spolupracuje pri tvorbe programu aj s bývalými ministrami financií a sociálnych vecí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 45
Celková čítanosť: 139162x
Priemerná čítanosť článkov: 3092x

Autor blogu

Kategórie